Komiks. Tomáš Holý.

V hlavní roli Tomáš Holý.

Nová kniha V hlavní roli Tomáš Holý Oty Karse kombinuje několik výrazných kresebných stylů podle toho zda jde o vzpomínku, filmové záběry, nebo přelomové téma, stejně jako podle toho, o jaké období Tomášova života se jedná. Zda jde o dětství a filmování, dospívání a lásky, nebo život po životě. Kniha prolíná výrazně Tomášův příběh s dalšími, především s příběhem jeho maminky a také autora knihy. Kniha vytvořená Otou Karsem a nakreslená originální výtvarnicí Czinou- Kristýnou Plíhalovou je rozhodně novým počinem, který jen částečně navazuje na Jmenuju se Tomáš, první úspěšnou knihu o filmování a celém životě Tomáše Holého.

V hlavní roli Tomáš Holý je výjimečná komiksová kniha o Tomášovi, herecké filmové hvězdě, který se sám rozhodnul přesta hrát. Kniha zpracovává jeho dětství, filmovou kariéru, dopspívání i jeho život po životě. Ukazuje příběh kluka, který přes slávu dokázal být sám sebou.

Kniha V hlavní roli Tomáš Holý se dokončuje a připravuje k vydání.
Pokud se zajímáte o Tomáše Holého, už nyní si můžete pořídit knihu Jmenuju se Tomáš. Tomáš Holý. Ta je vtahujícím průvodcem všemi fázemi Tomášova života: dětstvím, jeho úspěchem, vyrovnáním se se slávou, rozhodnutím ukončit svoji filmovou kariéru, studii, přátelstvími, láskami a nakonec i Tomášovou mladou tragickou smrtí. Obsahuje rozsáhlou obrazovou přílohu s fotografiemi osobními i filmovými, dokumenty a cenami.

KOUPIT ZDE
FACEBOOK

V hlavní roli Tomáš Holý originálně zpracovává primárně Tomášův životní příběh propojený se životem jeho maminky a blízkých a pod povrchem vykresluje, jak těžké je zůstat sám sebou pod tlakem slávy a očekávání druhých. Všemu Tomáš čelí s energií, chutí, vynalézavostí a humorem jemu i dospívání vlastním.

V hlavní roli Tomáš Holý vypráví i obecný univerzální lidský příběh o slávě, náhodě, štěstí, rozhodnutích a osudu. Doporučujeme ji nejen všem čtenářům knihy Jmenuju se Tomáš, ale i těm, kteří se doposud o Tomáše nezajímali, nebo o něm nic nečetli. Zábavná, veselá i smutná kniha je určená pro všechny, kteří mají rádi komiksy i pro ty, co je běžně nečtou.

Kniha Tomáš Holý v hlavní roli by měla i v této turbulentní době vyjít brzy. Přesné datum však není stanoveno.

Knihu Jmenuju se Tomáš / Tomáš Holý seženete ve vašem knihkupectví, nebo si ji můžete rovnou objednat např. zde: https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Pokud máte zájem o koupi e-knihy Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, můžete ji získat např. zde: https://www.palmknihy.cz/literarni-biografie/jmenuju-se-tomas-176804

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, kterou skvěle načetl Aleš Háma, ve formě CD, můžete si ji pořídit např. zde:
https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, kterou skvěle načetl Aleš Háma, ke stažení, můžete ho učinit např. zde:
https://audioteka.com/cz/audiobook/jmenuju-se-tomas

Klasickou knihu lze samozřejmě objednat i u dalších distributorů.
Namátkou
https://www.kosmas.cz/knihy/234714/jmenuju-se-tomas/
https://www.luxor.cz/product/jmenuju-se-tomas-zbo000108448
https://www.megaknihy.cz/biografie/299444-jmenuju-se-tomas.html?search_pos=1
https://knihy.abz.cz/prodej/jmenuju-se-tomas
https://knihy.heureka.cz/jmenuju-se-tomas-ota-kars_2/