Audio kniha. Tomáš Holý.

Jmenuju se Tomáš. Čte Aleš Háma.

Jmenuju se Tomáš - audio kniha

Tato knížka ukazuje skutečný příběh života Tomáše Holého, nahlížený různými blízkými lidmi ze všech zásadních období jeho života z rozdílných úhlů. Obsahuje jen ověřená fakta, nikoli pouze zábavné historky, které se mohly odehrát i jinak.

Neuvádí samozřejmě ani věci intimní a snaží se, aby Tomášův život nevyzněl jako jedna velká jízda (což zcela určitě nebyl), ale zároveň některé typické příhody a detaily zmiňuje právě proto, aby tento srdečný, upřímný a otevřený kluk a mladý muž byl v této knize skutečným člověkem a Tomášem, nikoliv slavnou hvězdou či neskutečným svatým.

Pokud máte zájem ukázky z tištěné knihy jsou zde.

Životní příběh známého dětského filmového hrdiny/Nezkrácená verze v MP3// Nahrávka vznikla podle knihy Oty Karse Jmenuju se Tomáš vydané v roce 2017 nakladatelstvím Mladá fronta /Copyright © Ota Kars, 2017/čte Aleš Háma/režie Helena Rytířová/zvuk, střih a mastering Václav Neckář jr./ obálka Pavel Kadlec/design Pavel Kadlec /produkce Chevaliere a Ivana Mergerová / natočeno v říjnu 2018 ve studiu Chevaliere/Vydala Mladá fronta, podzim 2018.

Jmenuju se Tomáš - audiokniha
KOUPIT ZDE
FACEBOOK

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš. Tomáš Holý. kterou skvěle načetl Aleš Háma, ve formě CD, můžete si ji pořídit např. zde:
https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš. Tomáš Holý. kterou skvěle načetl Aleš Háma, ke stažení, můžete ho učinit např. zde:
https://audioteka.com/cz/audiobook/jmenuju-se-tomas

Chcete se o Tomášovi Holém a jeho životě či filmování přečíst? Pak si pořiďte knihu Jmenuju se Tomáš. Tomáš Holý. ve vašem knihkupectví, nebo si ji rovnou objednejte zde: https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Grafický román o životě a filmování Tomáš Holý v hlavní roli si pak můžete koupit např. na https://www.kosmas.cz/knihy/284770/v-hlavni-roli-tomas-holy/

Další knihy Oty Karse lze zakoupit např. u Kosmasu: https://www.kosmas.cz/autor/10419/ota-kars/

Pokud máte zájem o koupi e-knihy Jmenuju se Tomáš. Tomáš Holý. můžete ji získat např. zde: https://www.palmknihy.cz/literarni-biografie/jmenuju-se-tomas-176804