Tomáš Holý. Podpořte vytvoření pamětní desky!

Vzpomínka na Tomáše na domě, kde s maminkou strávil většinu svého života

Letos jsme si připomněli  smutné výročí 30-ti let od mladé tragické smrti Tomáše Holého v roce 1990.

I proto připravujeme pamětní desku na dům na adrese Petra Rezka 3, kde v jednom malém bytě bydlel s maminkou.

Přispějte i vy!

Podpořte pamětní desku Tomáše Holého.

Stačí zaslat příspěvek ve výši dle vašeho uvážení na účet 2472711002/5500, Raiffesenbank.

Prosím, pokud jste přispěla, či přispěl, napište, spolu s preferovaným kontaktem na vás, na email  tomasholy@otakars.cz, zda se chcete slavnostního odhalení desky zúčastnit.

Vzpomínka na Tomáše Holého.

Pamětní deska bude jednoduchou vzpomínkou na Tomáše a jeho život. Deska bude umístěna na vstup k domu, kde Tomáš bydlel.

Na desku zatím plánujeme krátký text spojený s odpovídající symbolikou, nebo vyobrazením Tomáše. Na návrhu a jeho výběru se pracuje. Když se vybere dostatek peněz, bude vyobrazení zpracováno i složitější či výraznější formou, a připravíme také nějakou doprovodnou akci či podporu. Pokud něco ještě zbyde, připravíme i další aktivity na podporu odkazu Tomáše, např. v Nuslích, na místech, kde Tomáš často byl a případně i společnou hospodu pro blízké a přispívající.

Za podporu děkuji všem.

Ota Kars

Projekt pamětní desky Tomáše Holého zásadně podpořili:

Václav Holý, tatínek

Ota Kars

Městská část Praha 4

Společenství vlastníků pro dům Petra Rezka 1090/3, Praha 4

Jaroslav Kocian, Martin Kučera, Jiří Drábek, Robert Blanda, Petr Souček, Roman Řehák, Lucie Laura Valentini, Martin Vanko, Míša Dohnálková, Hana Pavlová, Marta Hosová, Jitka Juřicová, Kateřina Lalo.

Všem podporovatelům moc děkujeme.

KOUPIT ZDE
FACEBOOK
Pokud chcete pamětní desku Tomáše Holého podpořit i vy,

stačí zaslat příspěvek ve výši dle vašeho uvážení na účet 2472711002/5500 Raiffesenbank.

Prosím, pokud jste přispěla, či přispěl, napište, spolu s preferovaným kontaktem na vás, na email  tomasholy@otakars.cz, zda se chcete slavnostního odhalení desky zúčastnit.

Pamětní deska jako vzpomínka na Tomáše Holého.

Přestože po sobě Tomáš Holý zanechal velkou lidskou stopu a hodně radosti, vzpomínek a připomínek na něj, mimo filmy,  je v našem hmotném světě minimum.

Asi víte, že jeho tatínek, pan Václav Holý, zřídil Tomášův veřejně přístupný hrob v Klecanech u Prahy a na místě nehody u Polevska pak nechal vybudovat pomníček fanoušek Tomáše pan Charouz.

Tomáš jako většina mladých lidí nebyl nikdy příznivcem přílišné okázalosti. I proto ho chceme připomenout jednoduše a přímo tam, kde bydlel, tedy v ulici Petra Rezka, v domě číslo 3. V Nuslích, kam patřil a kde opravdu žil. Skutečný Tomáš Holý.

Děkuji osobně za podporu všem, kdo měli rádi Tomáše a jeho maminku Marii, všem jeho kamarádům, kamarádkám, fanynkám a fanouškům.

Ota Kars

Chcete se o Tomášovi Holém a jeho životě či filmování dozvědět víc?

Pak si pořiďte knihu Jmenuju se Tomáš / Tomáš Holý ve vašem knihkupectví, nebo si ji rovnou objednejte zde: https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Kniha o celém životě Tomáše Holého Jmenuju se Tomáš obdržela několik cen, včetně Magnesie Litera 2018 – Ceny čtenářů.

Pokud máte zájem o koupi e-knihy Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, můžete ji získat např. zde: https://www.palmknihy.cz/literarni-biografie/jmenuju-se-tomas-176804

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, kterou skvěle načetl Aleš Háma, ve formě CD, můžete si ji pořídit např. zde:
https://www.kniha.cz/detail/kniha-450149-jmenuju-se-tomas

Pokud máte zájem o audioknihu Jmenuju se Tomáš /Tomáš Holý, kterou skvěle načetl Aleš Háma, ke stažení, můžete ho učinit např. zde:
https://audioteka.com/cz/audiobook/jmenuju-se-tomas